رد کردن لودر

وقتی که فکر و اراده جوانان  ایرانی باعث تحول در مجتمع صنایع آلومیینویم جنوب می شود.
مجموعه فیلتر هارمونیک مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب پس از 50 روز تلاش شبانه روزی بیش از 12 نفر از جوانان خوش آتیه این مجتمع امروز 17 مهر 1399به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، مهندس محسن منصوری مدیر انرژی این مجتمع گفت :
مجموعه فیلتر هارمونیک كه جبرانساز توان راکتیو  می باشد ، بنا بر اهمیت و ضرورت وجود آن تیم 12 نفره متشکل از نیروهای واحد بهره برداري انرژی و تیم تعمیراتی واحد مذکور از 30 مرداد 1399 قریب 50 روز به صورت قرنطینه و در تلاشی شبانه روزی آن را  راه اندازی کردند.
وی افزود: این جبران سازی باعث کاهش چشمگیر هزینه های پرداختی مجتمع برای انرژی خواهد گردید.این مجتمع از سه  کانال فیلتر هارمونیک برخوردار می باشد که هم اکنون با راه اندازی یک کانال آن توان راکتیو از 140 مگاوار به 100 مگاوار کاهش داده است و این کاهش مصرف انرژی در شرایط فعلی کشور و اهمیت ویژه بهره وری درمصرف انرژی بسیار مهم می باشد.
این مدیر مسوول ابراز امیدواری کرد با راه اندازی دو کانال دیگر در راستای افزایش سلولهای احیا این ضریب بهره وری به بالای 90 درصد افزایش پیدا کند .
شایان ذکر است مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب که از اردیبهشت ماه افتتاح گردیده هم اکنون نزدیک به 100 هزار تن در سال تولید شمش آلومینیوم دارد و تلاش می شود به زودی به توان تولید 300 هزار تن در سال برسد .
این مجتمع یکی از بزرگترین کارخانجات تولید آلومینیوم کشور می باشد.

آخرین مقالات

مقاله ای ثبت نشده است

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه