رد کردن لودر

با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ مرکز آموزش بین کارگاهی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب افتتاح شد.
در افتتاح این مرکز آموزش فنی و حرفه ای  با حضور مهندس هاشمي معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و  رئيس سازمان آموزش فني و حرفه‌اي کشور، دکتر عبداله نژاد مدیر عامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ،آموزش را یکی از مهمترین ارکان توسعه پایدار در صنعت عنوان کرد .
   به گزارش روابط عمومي مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ، این افتتاح صبح امروز یکشنبه  سیزدهم مهرماه 1399 با حضور مهندس هاشمي معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان فني و حرفه‌اي کشور،دکتر کوشکی مدیر کل فنی و حرفه ای فارس ، شبانی نژاد فرماندار لامرد ،دکتر موسوی نماینده شهر ستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی ، دکتر عبداله نژاد مدیر عامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان لامرد انجام شد .
در ابتدای این  افتتاح ، مجتمع عظیم  صنایع آلومینیوم جنوب و بزرگترین کارخانه تولید آلومینیوم کشور مورد بازدید قرار گرفت که   مهندس علي اوسط هاشمي معاون معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان فني و حرفه‌اي کشور با ابراز خرسندي از وجود این مجموعه عظیم و مدرن صنعتی در نزدیکی یکی از عظیم ترین ذخائر انرژی جهان آغاز روند اجرای طرحهای مهارتی به صورت برنامه ریزی شده و هدفمند را بسیار مهم دانست  و افزود:نگاه وسيع به مهارت مي ‌تواند در هدايت جامعه جوياي کار مؤثر باشد و نیازجامعه به مهارت آموزی در قالب مراکز هدفدار را مرتفع سازد.
در ادامه دکتر عبداله نژاد مدیر عامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ، ضمن تقدیر از تلاش همه دلسوزانی که امر مهم آموزش را پاس میدارند گفت :
بیش از 27 هزار نفر  ساعت آموزش از ابتدای تولید و چند هزار نفر ساعت آموزش نیز پیش از آن در داخل و خارج از کشور توسط این مجتمع انجام شده که گویای جایگاه ویژه آموزش و تخصص در روند مدیریت این کارخانه است.
مدیر عامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب افزود:
این پروژه‌ها یکی از پروژه های  بی‌نظیر از حیث زمان اجرا میباشد که باور آن برای کسانی که در حوزه ساخت کارخانه های صنعتی هستند مشکل و غیر ممکن می نمود.
به عبارت دیگر پروژه  ای که در دی ماه ۱۳۹۴ استارت می خورد ، دی ماه ۱۳۹۸ تولید آزمایشی خود را با تکیه بر نیروهای متخصص آموزش یافته در همین سیستم و مشاوره متخصصین با سابقه بیشتر آغاز میکند و چند ماه بعد محصول خود را در بورس عرضه می نماید که نشان از بالندگی صنعتی این کارخانه دارد.
دکتر عبداله نژاد بر گسترش روز افزون بخشهای مختلف این مرکز همزمان با توسعه سلولهای احیا و بهره برداری گسترده تر کارخانه تاکید کرد.

آخرین مقالات

مقاله ای ثبت نشده است

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه