رد کردن لودر

آقای دکتر عبداله نژاد مدیر عامل محترم و آقای دکتر مستقیمی نایب رئیس محترم هیات مدیره سالکو ضمن بازدید میدانی از تمام بخش های کارخانه، نشستی صمیمانه با مدیران و سرپرستان بخشهای مختلف کارخانه برای رفع مشکلات موجود و هم افزایی در جهت دستیابی به اهداف شرکت برگزار کردند.
 در ابتدای جلسه آقای مهندس شکوهی مقدم مدیر محترم مجتمع گزارشی از وضع موجود و چشم انداز و برنامه های آتی کارخانه ارائه نمود. سپس آقای دکتر مستقیمی نایب رییس محترم هیات مدیره پیام تشکر و قدردانی اعضای هیات مدیره را به همکاران حاضر در جلسه ابلاغ و به نمایندگی از هیات مدیره سالکو، آمادگی خود را جهت پشتیبانی از راه اندازی بخشهای مختلف کارخانه اعلام نمود. 
 در ادامه جلسه پرسنل حاضر نظرات خود را با مدیران ارشد شرکت در میان گذاشته و در خصوص رفع مشکلات  پیشنهاداتی ارائه دادند. 
 در پایان آقای دکتر عبداله نژاد مدیر عامل محترم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمامی پرسنل، بزرگترین سرمایه مجتمع صنایع الومینیوم جنوب را منابع انسانی آن دانسته و افزود: همگام با افزایش تولید تا رسیدن به ظرفیت نهایی و پس از آن توجه به وضعیت معیشت کارکنان از اولویت های اصلی اینجانب و مدیریت ارشد سالکو است و کلیه پرسنل در موفقیت شرکت سهیم می باشند.
در این جلسه که به صورت عملیاتی برگزار گردید برای رفع مشکلات مطرح شده توسط مدیران بخش های مختلف کارخانه تمهیدات لازم صورت گرفت و دستورات رفع آن ها در جلسه یاد شده صادر و ابلاغ گردید. همچنین مقرر شد که این جلسات به صورت ماهیانه در محل کارخانه برگزار گردد و مسئولین بخش های مختلف گزارش پیشرفت کار را در جلسه مربوطه مطرح و دستور اقدامات لازم جهت رفع آن ها از سوی مدیرعامل محترم ابلاغ گردد.

آخرین مقالات

مقاله ای ثبت نشده است

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه