رد کردن لودر

مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب مدرنترین کارخانه تولید آلومینیوم اولیه در کشور امروز به دستور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت افتتاح گرید.

در حاشیه این مراسم جناب آقای دکتر رحمانی وزیر محترم صمت از کارخانه آلومینیوم جنوب بازدید نمود و گزارش جامعی از فعالیت بخش های مختلف مجتمع آلومینیوم جنوب توسط جناب آقای دکتر عبداله نژاد مدیر عامل محترم شرکت آلومینیوم جنوب به سمع و نظر ایشان رسید.

جناب آقای دکتر روحانی رئیس محترم جمهور در آیین افتتاح مدرنترین و بزرگ ترین مجتمع آلومینیوم کشور که به صورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، با تاکید بر نقش برجام در فعال شدن ال سی طرح و راه اندازی آن اظهار نمود: این واحد صنعتی در زمان کوتاه (۴ سال) به تولید رسید که سرمشق بسیار خوبی برای سایر صنایع است.

رئیس جمهوری اظهار داشت: در این زمینه، تلاش بخش خصوصی، شرکت غدیر، ایمیدرو، بانک ها و کنسرسیوم بانکی حائز اهمیت بوده است.

جناب آقای دکتر رحمانی وزیر محترم صمت نیز در مراسم افتتاح مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب اظهار داشت: با احداث کارخانه آلومینیوم جنوب در منطقه صنایع انرژی بر لامرد، شاهد شکل گیری عسلویه معدنی هستیم.

وزیر صمت افزود: ساخت و راه اندازی بزرگ ترین مجتمع آلومینیوم کشور با همت ایمیدرو و سرمایه گذاری غدیر انجام شد و این مجموعه کامل ترین مجتمع آلومینیوم ایران است که تمامی واحدهای جانبی، سیستم مدرن محیط زیست و بندر اختصاصی در پارسیان را در اختیار دارد.

مطالب مرتبط

آخرین مقالات

مقاله ای ثبت نشده است

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه