رد کردن لودر

اقدامات ایمنی سالکو برای مقابله با کرونا

اقدامات ایمنی شرکت آلومینیوم جنوب (سالکو)، برای آگاه‌سازی کارکنان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در محیط‌های اداری و کارخانه تشریح شد که با همکاری همه واحدها در این مجموعه پیگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی آلومینیوم جنوب، تهیه اطلاعیه‌های مختلف، برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد برای مقابله با ویروس کرونا، ضدعفونی کردن تمام سطوح زیر نظر واحد ایمنی و بهداشت، نصب بنر آموزشی در محل‌های پرتردد کارخانه برای آگاهی کارکنان و تهیه دفترچه‌های بهداشتی و اطلاع‌رسانی و توزیع آنها بین همکاران، بخشی از اقدامات انجام شده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا است.

نصب مایع ضدعفونی‌کننده در تمام نقاط سازمان، استقرار همکاران آموزش‌دیده جلوی ورودی‌های شرکت و انجام تست سلامت از کارکنان به‌طور روزانه، لغو تمامی جلسات کارکنان شرکت و پیمانکاران، کاهش ارتباطات رودررو و استفاده از فضای مجازی و خطوط داخلی شرکت برای انجام هماهنگی و پیگیری امور و توزیع دستکش و ماسک بین کارکنان از دیگر برنامه‌های اجرایی این شرکت است.

کاهش ساعت کاری به ۸ تا ۱۳ نیز از دیگر اقدامات انجام شده است و ماموریت‌های بین‌شهری و خارج از کشور تمامی کارکنان شرکت و پیمانکاران نیز به حالت تعلیق درآمد.

همچنین برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از تمامی کارکنان شرکت و پیمانکاران درخواست شده از تردد غیرضروری در سطح شهر جدا خودداری کنند.


آخرین مقالات

مقاله ای ثبت نشده است

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه