رد کردن لودر

بازدید مدیران ارشد ارکان اعتباری کنسرسیوم بانک ها در تاریخ 18 اردیبهشت 1398 با حضور مدیران  شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب (سالکو) با محوریت تامین مالی پروژه ملی سالکو در محل سایت(لامرد) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سالکو، باتوجه به امضای قرارداد مشارکت مدنی بانکی اجرای پروژه مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و پیشرفت مطلوب پروژه در 41ماه، بار دیگر از 5بانک عامل این طرح بزرگ تولید آلومینیوم کشور دعوت شد تا ضمن بازدید از سایت آلومینیم جنوب، برای راه اندازی و تولید این طرح   برنامه‌های لازم به‌منظور پرداخت تسهیلات مناسب را ارائه کنند.

بازدید از این مجموعه و پیشرفت پروژه، تعجب و تقدیر کارشناسان و مدیران ارشد بانکی را به همراه داشت، چراکه تا 41ماه پیش نه ساختمانی در کار بود و نه سلول‌های آلومینیومی(پات روم) ، پست برق و خطوط انتقال. بازدیدکنندگان ابتدا از خط احیا و سپس از پست برقی  kv400 به kv230 بازدید به عمل آوردند و از نزدیک شاهد فعالیت و تلاش تکنسین های ایرانی، ژاپنی و چینی در این سایت بودند. بعد از بازدید از مراحل ساخت و دیگر بخش های سایت، مدیران و کارشناسان در جلسه ای که در ساختمان بهره برداری تشکیل شد، حضور یافتند و فیلمی در رابطه با شروع پروژه تا حال حاضر را تماشا کردند و پس از آن جلسه مشترک برگزار شد.

در این جلسه با اشاره به تاکید ویژه اعضاء هیات مدیره سالکو به‌ویژه دکتر اکبر ترکان رئيس هیات مدیره  مبنی بر توجه ویژه به اجرای با کیفیت  طرح در بخش های مختلف و با نظارت مدیران ارشد سالکو  و مشاور طرح، عملکرد پیمانکاران طرح مثبت و مطلوب ارزیابی شد. همچنین در این نشست نکته ای مورد تاکید قرار گرفت که امسال، سال بهره‌برداری سالکو خواهد بود و آنطور که پیش‌بینی شده با تامین مالی از سوی سهام‌داران و با کمک بانک‌های عامل، از ابتدای مهر امسال عملیات تولید آغاز می‌شود.

مدیران سالکو در این نشست عنوان کردند: مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب دارای نیروی انسانی مجرب و آموزش‌دیده‌ای است که تحصیلات مرتبط با کار خود را داشته  و آموزش های لازم را نیز فراگرفته‌اند. همچنین باتوجه به اینکه در سال رونق تولید قرار داریم و سرمایه در گردش نیز دغدغه مهم و اصلی واحدهای تولیدی است، انتظار می‌رود بانک‌ها مساعدت لازم را برای بهره‌برداری از شروع پروژه سالکو داشته باشند.

در همین راستا، مدیران بانکی و نمایندگان بانک‌های تجارت، ملت، صنعت و معدن، ملی و صادرات با تاکید بر اینکه این پروژه، پروژه ملی و بزرگی است که باید سریع‌تر به سامان برسد، از پیشرفت مطلوب پروژه در مدت زمان مناسب یعنی از زمان شروع آن در سال 1394 تا به امروز که 41ماه تلاش شبانه روزی برای پیشبرد پروژه را می طلبید، تقدیر و تشکر کردند.

در پایان این جلسه مقرر شد کنسرسیوم بانکی تمام تلاش خود را جهت تامین سرمایه در گردش برای یک دوره 4ماهه تولید انجام دهد و همچنین در چند روز آینده جلسه‌ای برای نهایی کردن این مهم در دستور کار قرارگرفت.مطالب مرتبط

آگهی جذب نیروی انسانی

آگهی جذب نیروی انسانی

شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب جهت تامین نیروی انسانی دوران بهره برداری خود در محل احداث کارخانه (لامرد) از واجدین شرایط با برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری و معاینات پزشکی دعوت به همکاری می نماید.

اخبار 1398/06/20
امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

با حضور اکبر ترکان و همزمان با هفته دولت انجام شد امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی» قرارداد ساخت کارخانه تولید پودر آلومینا با حضور اکبر ترکان، امروز همزمان با هفته دولت امضا شد. این نخستین کارخانه ای خواهد بود که با استفاده از بوکسیت معدن خارج کشور، احداث می شود.

اخبار 1398/06/11

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه