رد کردن لودر

مدیر عامل شرکت آلومینیوم جنوب و مدیر پروژه شرکت ان اف سی در ضیافت شامی که توسط شرکت آلومینیوم جنوب ترتیب داده شده بود، حضور یافتند. جناب آقای دکتر طاهر پور در این ضیافت ضمن تشکر از حضور تیم  ان اف سی از تلاش ها و مشارکت ایشان (علی الخصوص جناب آقای لی بین مدیر پروژه ان اف سی)  تقدیر و تشکر بعمل آوردند. ایشان در ادامه به روابط دوستانه دو کشور چین و ایران طی سالیان گذشته و اشتراکات فرهنگی دو کشور اشاره نموده و اظهار امیدواری کرد که روابط دو شرکت و همکاری ها در آینده توسعه یافته و تقویت گردد.

آقای لی بین مدیر پروژه شرکت ان اف سی نیز همکاری دو شرکت ان اف سی و سالکو را سازنده عنوان کرد  و ابراز خوشنودی نمود که فعالیت کارکنان ان اف سی طی 3 سال گذشته در ایران بدون هیچگونه مشکل جدی و به نحوی مطلوب صورت گرفته است. همچنین مدیران دو شرکت بر لزوم اتمام پروژه مطابق با برنامه زمانبندی تاکید نمودند.

شایان ذکر است که کلیه مدیران ارشد تیم پروژه ان اف سی و همچنین جمعی از مدیران ارشد سالکو در این ضیافت حضور بهم رسانده و پیرامون پیشرفت پروژه و امور مربوطه بحث و تبادل نظر نمودند.      مطالب مرتبط

آگهی جذب نیروی انسانی

آگهی جذب نیروی انسانی

شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب جهت تامین نیروی انسانی دوران بهره برداری خود در محل احداث کارخانه (لامرد) از واجدین شرایط با برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری و معاینات پزشکی دعوت به همکاری می نماید.

اخبار 1398/06/20
امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

با حضور اکبر ترکان و همزمان با هفته دولت انجام شد امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی» قرارداد ساخت کارخانه تولید پودر آلومینا با حضور اکبر ترکان، امروز همزمان با هفته دولت امضا شد. این نخستین کارخانه ای خواهد بود که با استفاده از بوکسیت معدن خارج کشور، احداث می شود.

اخبار 1398/06/11

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه