رد کردن لودر

شرکت آلومینیوم جنوب که با سرمایه گذاری 1/2 میلیارد دلار از سال 1394 به عنوان مهم ترین و بزرگترین پروژه صنایع معدنی در دولت تدبیر و امید وارد فاز ساخت و تجهیز شده است، پس از گذشت سه سال در مراحل پایانی خود و در آستانه ورود به مرحله تولید و بهره برداری می باشد.

ظرفیت تولید آلومینیوم در ایران با آغاز تولید این پروژه کلان حداقل به دو برابر افزایش خواهد یافت که این امر گامی موثر در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی کشور خواهد بود.

با توجه به اهمیت این موضوع، هیئت مدیره شرکت آلومینیوم جنوب دکتر شهریار طاهر پور را که دارای سوابق مدیریتی و اجرایی در شرکت های همچون المهدی، ایرالکو، سرپرستی سازمان ایدرو بوده و شناخت کافی نسبت به صنعت و تولید کشور دارند، در کنار سابقه نمایندگی مجلس شورای اسلامی و اشراف به برنامه های توسعه و چشم انداز کشور، به عنوان مدیر عامل شرکت آلومینیوم جنوب منصوب نمودند.    

در جلسه ای که به همین منظور با حضور جناب آقای دکتر ترکان رئیس محترم هیئت مدیره و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت آلومینیوم جنوب و همچنین جناب آقای دکتر بازارگان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری غدیر و سایر معاونین و مدیران در محل سالن اجتماعات شرکت آلومینیوم جنوب برگزار گردید، آقای دکتر ترکان وضعیت فعلی پروژه را بسیار حساس توصیف نمود و خواستار استفاده از تمامی منابع در سطوح مختلف جهت تکمیل پروژه و آغاز بهره برداری شد. ایشان افزود که در این پروژه سعی شده تا علاوه بر استفاده کامل از ظرفیت داخلی از مشاوره متخصصین خارجی نیز غافل نباشیم و این موجب شد تا پروژه سالکو با اقتدار و طبق زمانبندی مناسب در مسیر اهداف تعیین شده حرکت کند. رئیس هیئت مدیره سالکو، استفاده از خرد جمعی در بخش های مالی و بانکی و فنی و مهندسی را از جمله شاخص های اصلی موفقیت مدیریت سالکو در زمان ساخت و تجهیز پروژه بر شمرد. ایشان از جناب آقای دکتر مستقیمی به خاطر تلاش های شبانه روزی و همت والا در پیشبرد امور تشکر و قدردانی نمود و بر ضرورت تقویت مدیریت اجرائی شرکت از طریق انتصاب مدیر عامل جدید و استفاده از تجربیات آقای مستقیمی و ادامه کار ایشان در هیئت مدیره، تاکید نمود. آقای دکتر ترکان افزود: در همین راستا هیئت مدیره تصمیم گرفته تا با انتصاب جناب آقای دکتر طاهر پور به عنوان مدیر عامل شرکت آلومینیوم جنوب بتواند گام های موثری را با نگاه ویژه به آغاز راه اندازی تولید و بهره برداری، بردارد.

در ادامه جناب آقای دکتر بازارگان مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری غدیر ضمن بر شمردن اهمیت این پروژه و تاکید بر آغاز مرحله بهره برداری در کمترین زمان، ضمن آرزوی موفقیت برای آقای مستقیمی در هیئت مدیره سالکو، انتصاب آقای دکتر طاهر پور را به عنوان مدیر عامل جدید سالکو، با توجه به سوابق کاملاً مرتبط ایشان، انتخابی هوشمندانه توصیف نمود.

جناب آقای دکتر طاهر پور نیز ضمن قدردانی از اعتماد رئیس و اعضای هیئت مدیره سالکو، اظهار داشت: امیدوارم بتوانم مسئولیت های محوله را با همکاری سایر اعضای محترم هیئت مدیره، معاونین، مدیران و پرسنل سالکو به بهترین شکل انجام دهم. ایشان ضمن تاکید بر آموزش و سلامت نیروی انسانی و تشکر از اقدامات بعمل آمده در این راستا، حرکت برنامه محور جهت تکمیل کامل پروژه و آغاز تولید را از اصلی ترین برنامه های خود دانستند و در همین راستا از جناب آقای دکتر مستقیمی به خاطر زحمات شان تقدیر و تشکر نمود.        


مطالب مرتبط

آگهی جذب نیروی انسانی

آگهی جذب نیروی انسانی

شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب جهت تامین نیروی انسانی دوران بهره برداری خود در محل احداث کارخانه (لامرد) از واجدین شرایط با برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری و معاینات پزشکی دعوت به همکاری می نماید.

اخبار 1398/06/20
امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

با حضور اکبر ترکان و همزمان با هفته دولت انجام شد امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی» قرارداد ساخت کارخانه تولید پودر آلومینا با حضور اکبر ترکان، امروز همزمان با هفته دولت امضا شد. این نخستین کارخانه ای خواهد بود که با استفاده از بوکسیت معدن خارج کشور، احداث می شود.

اخبار 1398/06/11

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه