رد کردن لودر

NFC متعهد شد تا برنامه زمان بندی جهت نصب تجهیزات خود را برای مدت زمان باقیمانده از تکمیل پروژه ارایه کند.

به گزارش روابط عمومی سالکو،در جریان بازدید روز گذشته دکتر محمدمهدی مستقیمی مدیرعامل شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، جلساتی با پرسنل بخش بهره داری، مدیریت پروژهه،مدیر پروژه NFC و پیمانکار Vimaبرگزارشد.

دکتر مستقیمی در این بازدید طی نشستی با مهندسان و کارکنان بخش بهره برداری شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب با تاکید بر اینکه سالکو در راستای بالابردن سطح دانش و مهارت های این بخش بیشترین تلاش را خواهد کرد،عنوان کرد: مهندسان بخش بهره برداری از اولین گروههایی بودند که جذب شرکت آلومینیوم جنوب شدند،به همین جهت مدیریت سالکو برای ارتقا سطح دانش و مهارت های آنان و برگزاری دوره های آموزشی حین کار دریغ نخواهد کرد.

دکتر مستقیمی در نشست دیگری با پرسنل بخش کنترل پروژه شرکت صنایع آلومینیوم جنوب در جریان آخرین وضعیت پیشرفت پروژه قرار گرفت.

در این نشست همچنین گزارشی از سوی NFC پیمانکار پروژه صنایع آلومینیوم جنوب درباره مراحل نصب تجهیزات در بخش های مختلف آلومینیوم جنوب ارایه شد . دکتر مستقیمی پس از ارایه این گزارش توسط نماینده NFC خواستار ارایه یک برنامه زمان بندی تا پایان نصب تجهیزات شد.

در ادامه NFC اعلام کرد که به زودی گروهی از پژوهشگاه Neui جهت تست ترانس ها به لامرد سفر خواهند کرد.

وی از مهندسان بخش بهره برداری و کنترل پروژه خواست تا در طول مدت نصب تجهیزات در جریان نحوه عملیات اجرایی این بخش قرار بگیرند.

در ادامه این بازدید، جلسه ای با پیمانکار بخش های ساختمانی شرکت مجتمع آلومینیوم جنوب برگزار شد و دکتر مستقیمی خواستار افزایش سرعت در عملیات ساخت و ساز و نیروی انسانی جهت تسریع در این بخش شد.

مدیرعامل شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در پایان این بازدید از آخرین مراحل پیشرفت اسکله پارسیان بازدید کرد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه