رد کردن لودر

بندر و تاسیسات بندری 

مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز کارخانه توسط کشتی به تاسیسات بندری این شرکت در منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان حمل و سپس به سایت کارخانه منتقل می شود.

تاسیسات ساحلی و اسکله سالکو در زمینی به مساحت 8/2 هکتار در منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان قرار دارد.

بر اساس توافقات صورت گرفته، سالکو اولویت بهره گیری از تاسیسات لازم از جمله آنلودر، دستگاه نقاله و مخازن و تاسیسات لازم برای انتقال بار و خدمات اپراتوری تخلیه از کشتی، حمل تا محل دپو و نگهداری و بارگیری محمولات را به خود اختصاص داده است.

مواد اولیه مورد نیاز توسط دستگاههای مکنده از کشتی تخلیه و سپس در مخازن و سیلوهای ساحلی انبار و در نهایت ،به محل احداث طرح در فاصله 90 کیلومتری ارسال می گردند.

وجود تاسیسات بندری و اسکله اختصاصی سالکو موجب تسهیل در حمل و نقل، ذخیره سازی مطمئن مواد اولیه و اطمینان از واردات ماشین آلات و مواد لازم و همچنین صادرات محصولات تولیدی خواهد شد.

مطالب مرتبط

آگهی جذب نیروی انسانی

آگهی جذب نیروی انسانی

شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب جهت تامین نیروی انسانی دوران بهره برداری خود در محل احداث کارخانه (لامرد) از واجدین شرایط با برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری و معاینات پزشکی دعوت به همکاری می نماید.

اخبار 1398/06/20
امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

با حضور اکبر ترکان و همزمان با هفته دولت انجام شد امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی» قرارداد ساخت کارخانه تولید پودر آلومینا با حضور اکبر ترکان، امروز همزمان با هفته دولت امضا شد. این نخستین کارخانه ای خواهد بود که با استفاده از بوکسیت معدن خارج کشور، احداث می شود.

اخبار 1398/06/11

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه