رد کردن لودر

فازهای 2 و 3  

به منظور دستیابی به ظرفیت 1 میلیون تن در سال (ظرفیت فعلی 300 هزار تن در سال) شرکت صنایع الومینیوم جنوب قصد دارد تا فاز های 2 و 3 این طرح را نیز با مشارکت سرمایه گذاران توسعه دهد.

به همین منظور تمامی زیر ساخت های لازم اعم از جاده ها و امکانات مورد نیاز جهت توسعه این فازها ایجاد شده است. ظرفیت هر یک از این فازها به تنهایی 350 هزار تن در سال خواهد بود. علاوه بر این کارخانه آند سازی با ظرفیت 180 هزار تن در سال برای هر یک از این فاز ها ایجاد خواهد شد. محل احداث این فاز ها نیز در منطقه لامرد در کنار فاز 1 سالکو میباشد.

 


مطالب مرتبط

آگهی جذب نیروی انسانی

آگهی جذب نیروی انسانی

شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب جهت تامین نیروی انسانی دوران بهره برداری خود در محل احداث کارخانه (لامرد) از واجدین شرایط با برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری و معاینات پزشکی دعوت به همکاری می نماید.

اخبار 1398/06/20
امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی»

با حضور اکبر ترکان و همزمان با هفته دولت انجام شد امضای قرارداد ساخت «نخستین کارخانه تولید آلومینا با بوکسیت معدن خارجی» قرارداد ساخت کارخانه تولید پودر آلومینا با حضور اکبر ترکان، امروز همزمان با هفته دولت امضا شد. این نخستین کارخانه ای خواهد بود که با استفاده از بوکسیت معدن خارج کشور، احداث می شود.

اخبار 1398/06/11

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه