رد کردن لودر

شهرک صنایع پایین دستی آلومینیوم 

طرح ایجاد شهرک صنایع پایین دستی آلومينيوم در منطقه ويژه صنايع انرژي بر لامِرد ​اجرا خواهد شد. قرار است تا در ​مجاورت کارخانه آلومینیوم جنوب صنايع مختلفي در قالب شهرک آلومينيوم براي توليد محصولات پایین دستی آلومینیوم ايجاد شود و به همین منظور شرکت آلومینیوم جنوب ​تامین بلند مدت شمش مورد نياز سرمایه گذاران صنايع پايين دستي را تضمین می نماید. ​در عین حال با توجه به اينکه ​مذاب آلومينيوم 8 تا 20 ساعت قابليت جابه جايي دارد، سرمایه گذاران شهرک صنایع پایین دستی مي‌توانند  بخشي از هزينه‌هاي توليد را به دليل عدم نياز به ذوب دوباره صرفه جويي کنند و قيمت تمام شده توليدات خود را کاهش دهند. به همین منظور شزکت آلومینیوم جنوب به دنبال جذب سرمایه گذارانی است که قصد سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی را دارند.

 

مزایای سرمایه گذاری دراین ​شهرک به شرح ذیل است:

- نیروی کار تحصیلکرده و ماهر

- ​اعطای زمین رایگان 

- فراهم نمودن آب، برق و گاز 

- اخذ مجوز های مورد نیاز 

- بهره مندی از مزایای منطقه ویژه اقتصادی لامرد 

- امکان خرید مذاب الومینیوم توسط صنایع پایین دستی و صرفه جویی در هزینه های ذوب مجدد


پايگاه خبري معدن نيوز- مديرعامل شرکت آلومينيوم جنوب گفت: طرح شهرک آلومينيوم جنوب در منطقه ويژه صنايع انرژي بر لامِرد به اجرا در مي‌آيد.
به گزارش پايگاه خبري معدن نيوز، مهدي مستقيمي در مراسم آغاز فعاليت منطقه ويژه صنايع انرژي بر لامِرد و اجراي همزمان سه طرح با تشريح ويژگي‌هاي طرح آلومينيوم جنوب و صنايع پايين دستي اظهار کرد: قرار است در کنار کارخانه، صنايع مختلفي در قالب شهرک آلومينيوم براي توليد انواع مفتول، ورق، فويل و... ايجاد شود و براساس توافق‌هايي که با سرمايه‌گذاران انجام شده قراردادهاي بلند مدت براي تامين شمش مورد نياز کارخانه‌هاي صنايع پايين دستي منعقد خواهد شد.
وي ادامه داد: با توجه به اينکه محصول ذوب آلومينيوم 8 تا 20ساعت قابليت جابه جايي دارد کارخانه‌هاي اين منطقه مي‌توانند به دليل عدم نياز به ذوب دوباره، بخشي از هزينه‌هاي توليد را صرفه جويي کنند و قيمت تمام شده توليدات خود را کاهش دهند.

آخرین مقالات

مقاله ای ثبت نشده است

آخرین اخبار

دفتر مرکزی : ایران - تهران - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی- کوچه سیزدهم- شماره 35

آخرین ویدئو

دفتر لامرد

استان فارس - شهرستان لامرد- کیلومتر 8 جاده محور لامرد-خنج - منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر- صندوق پستی 346

52721901-2(9871+)
52725790(9871+)
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
عضویت در خبر نامه